The Lord of the Rings: Gollum’un çıkış tarihi açıklandı

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Nacon ile ortaklaşa yaptığı yapılan aksiyon-macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum’un çıkış tarihi açıklandı. Lansmanına 2 ay kala uzun müddettir merak edilen çıkış tarihi netliğe kavuştu.

THE LORD OF THE RINGS GOLLUM NE VAKİT ÇIKACAK?

Geliştirici takımın yaptığı açıklamayla bir arada The Lord of the Rings: Gollum’un 25 Mayıs 2023’te piyasaya sürüleceği açıklandı.

The Lord of the Rings: Gollum, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam ve Epic Games için piyasaya sürülecek.

THE LORD OF THE RINGS GOLLUM HİKAYESİ

Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir sefer daha avuçlarının ortasında tutma dileğiyle yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi™ dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir.

Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden ötürü Gollum kadar yırtıcı ve hain olabilirken, Sméagol kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabilir.

J.R.R. Tolkien’ın öyküsünde ne kadar hayati rol oynasa da Gollum’un maceralarının birçok şimdi anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi: Gollum’da bu kıssanın keyfine varacaksınız. Kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri’nin yanındaki vakte kadar her şeyi bulacaksın.

Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için kapalılık, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın.

Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek yahut daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona nazaran bir şey.

Verdiğiniz kararlar ve oynayış haliniz Gollum’un kişiliğini direkt etkileyecek: Gollum ve Sméagol’un oluşturduğu iki taraf ortasındaki gayrette Gollum’un karanlık tarafının mı denetimi ele alacağını ya da bir vakitler Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Karar senin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir